Integrální jóga

Zajímá vás můj vlastní příběh na cestě k józe?

V roce 2000, po těžší etapě mého života, jsem stála znovu na startu. V novém městě, se dvěma malými dětmi a v nové práci s jinými lidmi jsem cítila silnou potřebu být chvíli sama a v klidu. Jóga si u nás pomalu otevírala cestu ke všem svým dnešním příznivcům. Ze zvědavosti jsem šla jógu vyzkoušet a v její laskavé energii jsem už zůstala. Řadu let jako praktikující jogín a dnes i jako učitelka jógy. Její úplnost a komplexnost mi pomáhá udržet si fyzické zdraví, být v harmonii sama se sebou. Je pro mě cestou sebepoznání a sebeproměny.

Integrální jóga

V mých lekcích vycházím z tradiční jógy. Velkou pozornost vedle tělesného cvičení věnuji i mentálním technikám. Integrální jóga patří k těm pomalejším, a proto je vhodná i pro seniory a úplné začátečníky. Společnou hodinu zahajuji krátkou relaxací, která vede k odpoutání se od vnějšího světa a stažení se blíž k sobě. Můžete se těšit na zahřátí, ásany-fyzickou část, pranajámu a dechové techniky, hlubokou relaxaci i krátkou meditaci. Rozhýbete, protáhnete, prodýcháte celé své tělo a relaxace všechny dojmy z lekce krásně uloží. Objevte a prožijte blízký kontakt se svým tělem, dechem i duší. Spojte se se svou vlastní a přirozenou podstatou.

Kdy?

Každé pondělí a čtvrtek od 19.00 do 20.30 hodin.

Kde?

V budově MAS Zlatá cesta, Pivovarská 281, Tachov.

Jak se objednat?

Objednávejte se vždy předem, abyste nebyli zklamáni, pokud bude lekce zcela obsazena (viz kontakt). Nevstupujte prosím do již probíhající lekce.

Jaká je cena lekce?

60,- Kč za 1,5 hodiny. Upřednostňuji čtvrtletní předplatné. Platba v hotovosti.

Mé služby

Integrální jóga

Číst více

Tradiční čínská medicína

Číst více

Hlubinná přestrukturace

Číst více