Hlubinná přestrukturace

Společně ke kořenům vašich problémů

Pojďme se společně podívat hlouběji ke kořenům vašich psychických i fyzických problémů. V duchu metody Hlubinné přestrukturace, jejíž zakladatelkou je astropsycholožka a terapeutka Mgr. Marie Plochová Hlavková Ph.D., vám pomohu odkrýt hlubší příčiny vašich problémů a zpracovat je.

Mé zkušenosti

Budeme pracovat s emocemi

Zkušenost mě vede k tomu, že ať jsou vaše aktuální problémy osobní, vztahové, emoční, nebo trpíte strachy, obavami, pocity méněcennosti, či zlosti, jejich pravá příčina vzniku leží hluboko ve vašem nevědomí. Navázat spojení se svým nevědomím, uvolnit tak blokády, stará napětí a generační zátěže, to je náš cíl. S pochopením a podporou, přes emoční prožitek nebo přes tělo vás povedu k jednotě se sebou, k nalezení vlastní integrity. Budeme pracovat s emocemi, s vnímáním těla, imaginacemi, se zdravotními příznaky i s vnitřním dítětem, sny a osho zen taroty. Podle vašich potřeb budu volit kombinace těchto metod. Pro lepší pochopení způsobu jakým s vámi budu pracovat, vám doporučuji přečtení knihy Hlubinná přestrukturace od Mgr. Marie Plochové Hlavkové Ph.D.

Chcete se zabývat sami sebou?

Chcete zlepšit svůj vztah k sobě samým?

Nabízím vám individuální konzultaci v empatickém a chápajícím prostředí. Ctím mlčenlivost i tajemství. Konzultace je vhodná téměř pro každého člověka. Přijímám klienty od 14 let výše.

Jak dlouho budu na konzultace docházet?

Obvykle se jedná o dlouhodobý proces, který trvá od tří měsíců do několika let. Jak hluboko budeme odkrývat kořeny vašeho sebepoznání, záleží jen na vás. Je však třeba intenzivní práce a pravidelné setkávání, aby změny byly trvalé. Společné konzultace bývají zpravidla 1x týdně hodinu či jednou za 14 dní hodinu.

Kde?

Stadtrodské ulici 1516, I. poschodí Tachov

Jak se objednat?

Pro objednání využijte kontaktní údaje.

Jaké je cena?

Individuální konzultace: délka 60 minut/ 850,- Kč. (Platba v hotovosti na místě při osobním setkání.)

Storno podmínky?

Objednáním na sebe berete odpovědnost i za dodržení storno podmínek. Pokud chcete objednávku zrušit, napište nebo volejte 24 hodin předem.

Zrušení po storno limitu 24 hodin nebo vaše neúčast znamená bez výjimky úhradu plné ceny ošetření nebo objednané konzultace.

Mé služby

Mé další služby

Integrální jóga

Vycházím z tradiční jógy

Tradiční čínská medicína

Sjednocení těla i duše

Hlubinná přestrukturace

Cesta ke kořenům minulosti