Hlubinná přestrukturace

Zajímá vás má vlastní cesta s metodou hlubinné přestrukturace?

Metoda hlubinné přestrukturace mě oslovila přesně v okamžiku, kdy jsem došla k přesvědčení, že jsem sice téměř sama, bez cizí pomoci prošla svou několikaletou proměnou směřující k mé vlastní podstatě, ale na některá osobní témata už sama být nechci. Ale s kým dál, jak si vybrat správného terapeuta, průvodce a jakým směrem ještě jít? Do ruky se mi od kamarádky se slovy: „ Na, přečti si to, tebe to bude určitě zajímat,“ dostala kniha s názvem Hlubinná přestrukturace. Zajímala mě, a jak moc! Mluvila ke mně totiž z hloubi mé duše. S ní jsem pochopila, že nemohu žít tady a teď, když nezpracuji svou minulost, neodkryji své dětské bolesti, zrady, pohrdání a nevytáhnu na světlo své stíny a vytěsněné vzpomínky. To má vlastní minulost, mé nevědomí a nechuť hrabat se v minulosti mi zabraňují žít naplno své sny a přání. Další kámen na mé cestě zapadl přesně tam, kam měl.

Vydávám se, někdy sice pomalými a zlehka našlapujícími kroky, zpět cestou ke kořenům minulosti, svého dětství, rodiny, školy, ale zato velkými kroky cestou kupředu, když přestanu popírat své vlastní emoce a prožitky. Když si v bezpečí a v empatickém prostředí, respektujícím mě samu, mohu prožít svůj vlastní příběh minulosti.

Vědomý prožitek silných dětských emocí je osvobozující, uvolňující a posilující. Učí mě zacházet se svými pocity poctivě, bez sebeklamu a okrášlených iluzí. Do mého života mi metoda hlubinné přestrukturace přináší světlo a radost z toho, že teď už vím, kdo jsem já a kam kráčím.

Pojďme se společně podívat hlouběji ke kořenům vašich psychických i fyzických problémů. V současné době se účastním výcviku Hlubinné přestrukturace pod laskavým vedením zakladatelky této metody astropsycholožky a terapeutky Mgr. Marie Plochové Hlavkové Ph.D. V duchu její metody vám pomohu odkrýt hlubší příčiny vašich problémů a zpracovat je. Zkušenost mě vede k tomu, že ať jsou vaše aktuální problémy osobní, vztahové, emoční, nebo trpíte strachy, obavami, pocity méněcennosti, či zlosti, jejich pravá příčina vzniku leží hluboko ve vašem nevědomí. Navázat spojení se svým nevědomím, uvolnit tak blokády, stará napětí a generační zátěže, to je náš cíl. S pochopením a podporou, přes emoční prožitek nebo přes tělo vás povedu k jednotě se sebou, k nalezení vlastní integrity. Budeme pracovat s emocemi, s vnímáním těla, imaginacemi, se zdravotními příznaky i s vnitřním dítětem, sny a osho zen taroty. Podle vašich potřeb budu volit kombinace těchto metod. Pro lepší pochopení způsobu jakým s vámi budu pracovat, vám doporučuji přečtení knihy Hlubinná přestrukturace od Mgr. Marie Plochové Hlavkové Ph.D.

Chcete se zabývat sami sebou, zlepšit svůj vztah k sobě?

Nabízím vám individuální konzultaci v empatickém a chápajícím prostředí. Ctím mlčenlivost i tajemství. Konzultace je vhodná téměř pro každého člověka. Přijímám klienty od 14 let výše.

Jak dlouho budu na konzultace docházet?

Obvykle se jedná o dlouhodobý proces, který trvá od tří měsíců do několika let. Jak hluboko budeme odkrývat kořeny vašeho sebepoznání, záleží jen na vás. Je však třeba intenzivní práce a pravidelné setkávání, aby změny byly trvalé. Společné konzultace bývají zpravidla 1x týdně hodinu či jednou za 14 dní hodinu.

Ceník, storno podmínky, platba:

Individuální konzultace: délka 60 minut/ 850,- Kč

Platba v hotovosti na místě při osobním setkání.

Storno podmínky: Objednáním na sebe berete odpovědnost i za dodržení storno podmínek. Pokud chcete objednávku zrušit, napište nebo volejte 24 hodin předem.

Zrušení po storno limitu 24 hodin nebo vaše neúčast znamená bez výjimky úhradu plné ceny ošetření nebo objednané konzultace.

Objednat